Stredisko Kremenec Tatranská Lomnica

Stredisko sa nachádza vo Vysokých Tatrách, v príjemnom a tichom prostredí najväčšej tatranskej osady - Tatranskej Lomnici. Je to ideálny východiskový bod pre pobyt v nádhernom vysokohorskom tatranskom prostredí mimo obchodného centra.

V centre Tatranskej Lomnice nájdete rôzne športoviská, lyžiarske strediská, bobovú dráhu, klzisko, kryté bazény, tenisové kurty, golfové ihrisko ale aj dostihovú a parkúrovú dráhu. Z oddychových a kultúrnych aktivít môžete využiť visutú lanovku na Skalnaté Pleso a ďalej až na Lomnický štít, múzeum TANAP-u, kino, expozície Tatranskej prírody a galériu J. Tomku.

Rekreačné zariadenie sa delí na dve navzájom prepojené časti. Hotelová časť poskytuje dvojhviezdičkový ubytovací štandard, penziónová časť poskytuje ubytovanie so spoločným sociálnym zariadením na chodbách.

Ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch s dvomi alebo šiestimi lôžkami. Pre našich hostí vieme zabezpečiť stravovanie formou plnej penzie alebo polpenzie.

Počas pobytu v našom rekreačnom zariadení môžu hostia využiť športový areál s tenisovým kurtom, volejbalovým a floorbalovým ihriskom, zariadenie disponuje aj saunou a posilňovňou. V parku sa nachádza detské ihrisko s hojdačkami a kolotočom, krytý altánok s otvoreným ohniskom pre cca 60 osôb, ktorý je vhodný aj na usporiadanie vlastnej party.

Spoločenské miestnosti sú vybavené audiovizuálnou technikou, satelitným TV, s možnosťou konania rôznych konferencii a školení. K dispozícii sú okrem iného aj denný bar, biliard, stolný tenis, stolný futbal, knižnica, spoločenské hry. Ďalej si môžete požičať športové potreby ako tenisové rakety, floorbalové hokejky, soft tenis, badminton a rôzne lopty. V zime je možnosť zapožičať si sánky, detské boby, klzáky a výstroj na bežecké lyžovanie. Poskytujeme aj vlastné bezplatné parkovisko.

Kontakt:

Centrum účelových zariadení – stredisko Kremenec Tatranská Lomnica
Tatranská Lomnica č. 150, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. (pevná linka): +421 52 446 7233, +421 52 446 7550
Mobil: +421 905 359 429
E-mail (recepcia): kremenec.recepcia@cuz.sk

Riaditeľ:
Michal Kunst
Tel. (pevná linka): +421 52 446 7233
E-mail: kremenec.riaditel@cuz.sk

 

< Späť