Stredisko Signál Piešťany

Stredisko Signál sa nachádza v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany, v tichom a malebnom prostredí okolia rieky Váh, 500 m od vodnej nádrže Sĺňava. Od centra mesta je vzdialený cca 2 km, kam sa dostanete príjemnou prechádzkou po nábreží Váhu. Piešťany sú najvýznamnejšie slovenské kúpele s vyše dvestoročnou tradíciou a sú preslávené unikátnymi liečivými zdrojmi využívanými na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva.

V bezprostrednom okolí hotela sa nachádzajú tenisové kurty, squashová hala, volejbalové ihrisko, minifutbalové ihrisko, krytá hádzanárska hala, golfové odpalisko a zimný štadión. V zimných mesiacoch sa dá využívať neďaleký krytý bazén v hoteli Máj a Sĺňava. Lákadlom pre milovníkov vodných športov je neďaleká vodná nádrž Sĺňava, ktorá poskytuje výborné podmienky pre vodné športy a rybolov. Letnou atrakciou je areál vodného lyžovania v Ratnovskej zátoke. Na svoje si prídu aj milovníci in-line korčuľovania a cyklistiky, ktorí môžu využívať špeciálny asfaltový Kolookruh Sĺňava s dĺžkou 12 kilometrov.

Samozrejmosťou hotela Signál je využívanie internetového WIFI pripojenia v spoločenských priestoroch a bare.

Zariadenie disponuje 84 stálymi lôžkami v štruktúre 24 dvojlôžkových, 4 trojlôžkové, 2 štvorlôžkové izby a 4 apartmány. Stravovacie služby poskytuje hotelová reštaurácia. Raňajky, obedy a večere  pre ubytovaných hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 jedál, vrátane vegetariánskeho menu.

Hoteloví hostia môžu využiť aj služby hotelového baru. Na oddych a príjemné posedenie sú pripravené dve terasy a upravené ohnisko s roštom.

Priamo v našom zariadení si hostia môžu dopriať masáže a  saunu. Ďalej je možné využiť požičovňu športových potrieb a bicyklov ( v letnej sezóne ), volejbalové ihrisko, vonkajší letný bazénik s ležadlami, deti sa potešia pieskovisku a hojdačkám. Zahrať si tiež môžete stolný tenis.

Vieme poskytnúť priestory aj pre konferencie, školenia, oslavy a posedenia. Hotel disponuje dvomi konferenčnými miestnosťami s kapacitou 80 a 30 miest.

 

 

 

Kontakt:
Centrum účelových zariadení - stredisko SIGNÁL
Rekreačná 13
921 01  Piešťany
Tel.: +421 337622393

Recepcia: +421 905 224 934

mail: miroslava.valentova@cuz.sk

< Späť